Stolpaw

KOLEKCJA – DRZWI WEWNĘTRZNE

Wnętrze mieszkalne, użytkowe, publiczne – w każdym znajdziemy dodatki, które można przypisać do jednej grupy. Chociaż tak różne, wywodzą się z jednego, tego samego zarysu działań i funkcji. Mowa o drzwiach wewnętrznych, które stanowią podstawę wnętrz mieszkalnych i użytkowych. Drzwi wewnętrzne oferowane przez firmę Stolpaw to kolejna wnętrzarska inicjatywa, jaką pragniemy Państwu zaoferować.

Kierujemy się współczesnymi trendami. Drzwi wewnętrzne sygnowane marką Stolpaw to synonim jakości, nowoczesności i funkcjonalności. W ofercie znajdą Państwo drzwi wewnętrzne podzielone na różne linie i stylizacje. Dzięki temu mają Państwo możliwość dopasowania drzwi wewnętrznych do dowolnego wnętrza, tworząc tym samym jednolitą harmonię między architekturą wnętrz i wymaganymi dodatkami pod postacią drzwi.

Do produkcji używamy najwyższej jakości szlachetnego drewna, dekoracyjnych profili i powierzchni drewnianych, metalowych intarsji oraz zdobionego szkła, które znajduje się w konstrukcji drzwi wewnętrznych. Dzięki temu każdy Klient ma okazję wybrać drzwi produkowane z drewna, które spełnią jego designerskie wymagania względem projektowanego wnętrza użytkowego.

Prócz drzwi wewnętrznych, w ofercie znajdą Państwo także systemy przesuwne naścienne i systemy przesuwne wewnątrzścienne. Pełna paleta szlachetnych, funkcjonalnych drzwi wewnętrznych firmy Stolpaw czeka na Państwa. Zapraszamy do wyboru drzwi, do kontaktu i do współpracy. Chętnie potwierdzimy najwyższą światową jakość firmy Stolpaw.

Przykładowe drzwi producenta

stolpawkat

 

 

 

 

 


frotexWięcej informacji

tel. 032 786 08 31